Двох керівників поліції Сумщини спіймали п’яними за кермом

О проблемах на дорогах: ДТП и т.д. и т.п.

Двох керівників поліції Сумщини спіймали п’яними за кермом

Сообщение admin » 06.06.2017 09:28

Керівники поліції області можуть бути звільнені за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це заявив начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко.

Двох керівників поліції Сумщини спіймали п’яними за кермом

За інформацією поліції, 4 червня начальник Липоводолинського відділення поліції та керівник сектору превенції Краснопільського відділення поліції керували автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Очільник поліції прийняв рішення готувати матеріали на їх звільнення.

«Стосовно працівників поліції, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, будуть прийматися безальтернативні рішення – звільнення з поліції. Також вони будуть притягнуті і до адміністративної відповідальності. Я, як керівник, зацікавлений в тому, щоб своєчасно виявляти та позбавлятися від таких співробітників, оскільки через їхні дії формується негативна громадська думка про роботу правоохоронних органів в цілому», — підкреслив очільник поліції Сумщини Микола Лушпієнко.

Джерело: Соціальне Телебачення Сумщини

Последний раз редактировалось admin 06.06.2017 09:29, всего редактировалось 1 раз.
Причина: Редактировать
"Я не согласен ни с одним вашим словом, но я готов умереть за ваше право это говорить" (с) Вольтер
Аватара пользователя
admin
Администратор
 
Сообщeния: 1648
Зарегистрирован: 23.05.2008 13:27
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 105 раз.

Вернуться в Дорожные проблемы



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0