На ремонт доріг Сумщини планується витратити близько мільярда гривень

Уряд оголосив дороги одним із пріоритетних напрямків цього року. Значні кошти на капітальний ремонт отримала і Сумщина. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.

На ремонт доріг Сумщини планується витратити близько мільярда гривень

За словами начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира Дудченка, у цьому році обсяги фінансування дорожніх робіт на Сумщині значно збільшились у порівнянні з минулими роками. Так, у 2014 році на область було виділено 82 мільйони гривень, у 2015 році – 123 мільйони гривень, у 2016 році – 254 мільйони, а у 2017 році нам виділяють 346 мільйонів гривень з державного бюджету.

«Крім цих коштів, ми маємо вперше й інше потужне джерело фінансування – кошти від перевиконання митних платежів. У 2016 році це був експеримент лише для кількох областей, а в цьому році він поширився на всю територію України, в тому числі й на Сумську область, – зазначив посадовець. – Додатково ми плануємо ще залучити близько 700 мільйонів гривень «митних коштів» на ремонт автомобільних доріг Сумщини. У цілому це буде десь близько мільярда гривень».

Службою автомобільних доріг була проведена робота щодо залучення додаткових виробничих потужностей для ремонту автомобільних шляхів в регіоні – додатково змонтовано два потужних асфальтних заводи, що готові на сьогодні до виконання робіт.

«Станом на сьогодні уже йдуть роботи на дорогах півночі області, зокрема, на автомобільній дорозі Шостка-Кролевець. Крім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг: Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Путивль-Глухів, Шостка-Ямпіль, Суми-Лебедин, Суми-Краснопілля, частина ділянки дороги від Боромлі до Тростянця», — повідомив Володимир Дудченко.

Джерело: Соціальне Телебачення Сумщини