Результатов поиска: 4

Re: Изменения в организации дорожного движения

На перехресті в. СКД і Харківської 4 дні не працює світлофор, а за зупинкою в напрямку виїзду з міста стоять :dai: . Мабуть питають чому не пропускають пішоходів.
Олексій
27.03.2009 14:10
 
Форум: Изменения в организации дорожного движения
Тема: Изменения в организации дорожного движения
Ответы: 422
Просмотры: 21778

Re: Поворот или таки закругление? (+)

а мені цікаво:
чому, повертаючи на залений з Набережної на Дзержинського потрібно пропускати тих, хто їде вправо на стрілку з Г.Сталінградів?
Олексій
25.03.2009 17:11
 
Форум: Дорожные проблемы
Тема: Поворот или таки закругление? (+)
Ответы: 17
Просмотры: 895

Re: Изменения в организации дорожного движения

У Вінниці після протесту водіїв вирішили зняти 70 знаків!!!
Олексій
30.01.2009 21:04
 
Форум: Изменения в организации дорожного движения
Тема: Изменения в организации дорожного движения
Ответы: 422
Просмотры: 21778

Re: Изменения в организации дорожного движения

Вул. Леваневського, зі сторони 9 мрн. закрико для проїзду вантажними автомобілями (повертати вправо на Привокзальну). За перехрестям стоять ДПС, а знак висить на тролейбусній опорі на висоті більше 4 метрів. Де логіка?
Олексій
30.01.2009 20:41
 
Форум: Изменения в организации дорожного движения
Тема: Изменения в организации дорожного движения
Ответы: 422
Просмотры: 21778

Вернуться к расширенному поиску