У ОАЕ з'явилась перша жінка-гонщиця

Форум для новостей и обсуждений профессионального и любительского автоспорта в Сумах, Украине и мире.
Отчеты с поездок на автоспортивные мероприятия.

У ОАЕ з'явилась перша жінка-гонщиця

Сообщение Sergant13 » 25.06.2018 20:53

У вересні минулого року в Арабських Еміратах було скасовано закон, що забороняв жінкам сідати за кермо. Це відео доводить, що усе, що робиться – на краще.

Нові королівські закони ОАЕ дозволяють жінкам мати водійське посвідчення, відвідувати стадіони і кінотеатри без супроводу чоловіка, ходити на музичні концерти і ще багато чого, що століттями було заборонено мусульманським жінкам Аравії. Відзначити таку оказію вирішила крсуня-гонщиця Асеель Аль-Хамад, що промчала гоночним треком на новому Jaguar F-Type.

Подію, присвячену широкій емансипації, назвали #WorldDrivingDay. У цей день Аль-Хамада вперше сіла за кермо автомобіля у своїй власній країні, більше того – на гоночному треку. Вона є першою жінкою-членом Автомобільної Федерації Саудівської Аравії та є представником Саудівської Аравії у жіночому комітеті Комісії з автоспорту FIA.

“Я люблю машини з дитинства і сьогоднішній день сповнює мене чудовими емоціями. Це кращий момент мого життя. Чи є кращий спосіб відсвяткувати World Driving Day, ніж проїхатись треком на Jaguar F-Type у своїй країні? Я сподіваюсь, що люди в усьому світі розділять нашу сьогоднішню радість, поділившись своєю історією у соцмережах з хештегом #worlddrivingday”, – сказала Асеель Аль Хамад.








Сегодня праздник у девчат...
:31 :31 :56 :56










Аватара пользователя
Sergant13
Действительный член клуба
Действительный член клуба
 
Сообщeния: 2207
Зарегистрирован: 29.06.2009 11:44
Откуда: Сумы
Автомобиль: Газ-31105
Имя: Сергей
Благодарил (а): 294 раз.
Поблагодарили: 1009 раз.

Re: У ОАЕ з'явилась перша жінка-гонщиця

Сообщение Rtune » 15.08.2018 14:53

Класс!) Красивая!
Rtune
 
Сообщeния: 65
Зарегистрирован: 23.08.2016 15:46
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 3 раз.

Re: У ОАЕ з'явилась перша жінка-гонщиця

Сообщение Sansanych2350 » 17.01.2019 19:23

Гарнюня за кермом, тепер аварій стане більше))
Sansanych2350
 
Сообщeния: 20
Зарегистрирован: 15.01.2019 20:59
Автомобиль: витара
Имя: Саня
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


Вернуться в Автоспорт



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1