Поліція попереджає водіїв про обмеження руху в напрямку Харкова

На Сумщині з 5 по 20 серпня на окремих ділянках автодоріг державного значення ведуться ремонтні роботи. У зв’язку з цим буде перекрита дорога на Харків з м. Боромлі до м. Тростянця.

Поліція попереджає водіїв про обмеження руху в напрямку Харкова

Відділом Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області погоджено введення повного обмеження руху транспортних засобів через проведення поточного ремонту ділянки з км 49+557 (Боромля) до км 55+557 (Тростянець) автомобільної дороги державного значення Н12 Суми – Полтава.

Об’їзд буде здійснюватися через автомобільні дороги державного значення з м. Тростянця до м. Лебедина по а/д Т1913 Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка. З м. Лебедина до м. Сум по а/д Т1909 Суми – Лебедин у відповідності до тимчасових схем об’їзду.

Поліція просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, враховувати зазначені обмеження при плануванні маршрутів, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та вимог дорожніх знаків, передусім тимчасово встановлених, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

Джерело: Соціальне Телебачення Сумщини