Сумчани просять прибрати пішохідний перехід біля універмагу «Київ»

Житель Сум Віталій Котов зареєстрував електронну петицію, в якій просить прибрати наземний перехід у центрі міста — між універмагом «Київ» та McDonalds.

Сумчани просять прибрати пішохідний перехід біля універмагу «Київ»

Такою пропозицією сумчанин відреагував на заяву мерії щодо неможливісті побудови надземного і підземного переходів на даній ділянці міста. «Граничні відстані між пішохідними переходами встановлені в державних будівельних нормах «Планування і забудова міських і сільських поселень» (ДБН 360-92**). Пішохідні переходи через магістральні дороги і вулиці загальноміського значення регульованого руху, які влаштовуються в одному рівні з проїжджою частиною, необхідно розміщувати не менше 300 м один від одного, а через магістральні вулиці районного значення — не менше 250 м». Зазначена ділянка є магістральною вулицею загальноміського значення. Відстань між пішохідними переходами на Покровській площі і будинком зв’язку орієнтовно — 290 м. З урахуванням існуючої містобудівної ситуації, будівництво надземного пішохідного переходу неможливе», — пояснювали у мерії.

«Исходя из этого прошу Вас убрать разметку и запретить пешеходный переход в данном месте, по причине высокой аварийной ситуации, того же (ДБН 360-92**), а также на основании Вашего же ответа, о невозможности снизить опасность данного участка дороги постройкой надземного или подземного сооружения», — написав автор петиції, підтримати яку можна тут - http://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/297

Джерело: Соціальне Телебачення Сумщини