И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Общение на не- и около- автомобильные темы, флейм, флуд и пр. прелести, но в рамках

И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение Maybe » 22.03.2012 20:46

Від імені Німеччини: 400 євро на добу – fuckoff!

Німецькі журналісти, які днями погостювали в Україні, поділилися своїми враженнями від підготовки нашої країни до майбутнього Євро-2012.
Помилковий напрямок підготовки “Найжахливіше – категорично помилковий генеральний напрямок підготовки до турніру. Не тільки і не стільки Україна в цьому винна, але вигрібати-то і підраховувати збитки доведеться їй, а не УЄФА і партнерам, які як приїдуть до вас, так і звалять, залишивши лише цукеркові обгортки і порожні пляшки! Євро-2012 в даний момент орієнтоване не на людей, а на крихітну частину, вкрай вузьке коло цих людей. Оскільки підготовкою турніру в Україні займаються люди, вони все міряють чи то по собі, чи то за середнім вболівальником збірної Росії – але ж росіян тут не буде, як мінімум до певного часу.
Фундаментальна помилка організаторів Євро з української сторони – абсолютно незрозуміла орієнтація промокампанії України. Повне враження, що всіх активних учасників підготовки країни цікавили виключно 5 – і 4-зіркові готелі, в яких жоден нормальний (в сенсі, середньостатистичний) закордонний уболівальник жити не буде. Всі ці псевдорозкішні заклади призначені виключно для горезвісної “родини УЄФА” (про яку УЄФА і хвилювався найбільше) і окремих журналістів з нестерпно крутих видань, не більш того”. Європейці – не жирні коти “Ми, європейці, зовсім не такі жирні коти, як ви і ваші чиновники собі чомусь уявили. І зовсім не приходимо в захват від думки, що хтось в Україну зібрався конкретно поживитися за наш рахунок.
Хрінушки! Ви зрозумійте просту річ: на “Люфтганзі” в Україну я полечу, тільки якщо мені проплатить квитки редакція. За свої гроші – ні за що на світі! Тільки лоукостом або ж машиною, якщо лоукости у вас присутні в єдиному числі (та ще підготовка!), та ще й хором з готелями задирають ціни на період Євро вище даху.
Нам, рядовим уболівальникам і навіть журналістам середньої руки, глибоко наплювати на ваші розкішні термінали, які витребувала з України УЄФА невідомо навіщо. Може, тому що її представникам “западло” проходити через аеропорт, де не все блищить склом і металом. Нам зведіть сарай в чистому полі, до якого зможуть причалювати дешеві літаки, і всі залишаться задоволені, якщо ще митниця не буде викаблучуватися. У Дортмунді під час ЧС-2006 один фермер здав під фан-кемп своє поле поблизу аеропорту. Народ був щасливий: за 20 євро поставив намет на рівному місці, нажерся пива і – на футбол! Ви що думаєте, йому якась інша програма потрібна?! Та не будемо ми жити в готелях за 400 євро на добу. До речі, у вас і зараз в Києві ціна за готель мало не в два рази вища, ніж у тій же мережі в Берліні”. А ви взагалі цікавитеся, що пишуть і говорять про Україну і Євро-2012 за кордоном? “А що це за реклама України на Заході? У Німеччині всі газети дружно підхопили і розтиражували висловлювання вашого віце-прем’єр-міністра – мовляв, прилітають до нас тільки на гру, так буде дешевше, жити не треба. Коротенька така замітка, а її винесли мало не на всі перші смуги з відповідним коментарем, мовляв, нічого собі підхід! Тому що для нас слово офіційного представника влади, тим більше настільки високопоставленого, означає дуже багато. Я не знаю, що ваш віце-прем’єр говорив насправді, чи правильно його зрозуміли і переклали – я говорю про те, як це було сприйнято в Німеччині.
А ви взагалі цікавитеся, що пишуть і говорять про Україну і Євро-2012 за кордоном або ви тільки в своєму болоті радісно бовтаєтеся?”
photo.i.ua Європейцям не потрібна псевдорозкіш Від імені Німеччини: 400 євро на добу – fuckoff! “Додамо, що навіть серед журналістів 99 відсотків ніколи не мали ніякого уявлення про Харків чи Донецьк й не факт, що зуміють відшукати їх на карті. Ви ж зовсім не подбали про те, щоб переконати людей прийти в свою країну. Справді, чого приїжджати-прилітати? Щоб викинути на вітер неабияку суму грошей, дуже істотну для звичайного громадянина будь-якої європейської країни? Чорт забирай, ви взагалі як уявляєте собі європейського фаната?
Я розмовляв з одним харківським високопоставленим чиновником, і в мене склалося враження, що ми говоримо з ним не тільки на різних мовах, але й про різні речі. Я питаю його – скільки дешевих рейсів з Європи буде приймати ваш новий такий прикольний аеропорт? Він мені у відповідь – у нас чудовий новий термінал, ми будемо приймати літаки звідти-то і звідти-то. Я терпляче пояснюю – мені не цікава ваша нова будівля, я в ній жити не буду. Мене куди більше хвилюють лоукости, якими переміщається по світу більшість народу; де вони, ці рейси у вас?
Скільки коштують квитки і як мені їх замовити? Де дешеве житло? З чого ви взяли, що всі німці їздять на крутих “мерсах” і у них грошей кури не клюють! Що ви зробили, щоб пояснити людям – у вас можна жити і за людські гроші? Так я вам від імені Німеччини повідомляю: 400 євро на добу – fuckoff! Навіть триста – туди ж. І двісті. Залиште собі всі ці “Хілтони” і “Хаятти” – вони не для простих людей”. Про “дурні” проморолики: кому потрібні ці ваші церкви і площі? “А ви свої проморолики дурні дивилися, хто їх там у вас клепав? Кому потрібні ці ваші церкви, прости Господи, і площі? Хто їх полізе розглядати – сім’я УЄФА на чолі з Платіні? Повторюємо для особливо обдарованих: уболівальник приїжджає на турнір, щоб насамперед повболівати, потім смачно випити в компанії однодумців і так до нескінченності.
Знайомство з країною та її великою історією в списку пріоритетів фаната десь на 18-му місці. І вже точно поступається економії сімейного бюджету, а також власного здоров’я і безпеки. Ті, у кого грошей кури не клюють, скрізь в меншості, в будь-якій країні”.
Страх європейця перед ведмедями з балалайками та п’яними аборигенами “Ну а тепер уявіть страх європейця перед абсолютно незвіданим – колишній Радянський Союз, ведмеді з балалайками на вулицях, вічно п’яні аборигени (хоч ми й самі випити аж ніяк не дурні), потяги ходять незрозуміло як, літаки літають якось криво і дорого. Повне враження, що у вас тільки церкви і дуже дорогі готелі – все. Нам, європейцям, треба ретельне переконання – вас так зустрінуть в Україні, що ви їхати не захочете! – і чітка інструкція, як цього домогтися.
А ви як нас переконує – необдуманими заявами, добрим російським словом? Ви вважаєте, що ваша країна настільки чудова і весь світ тільки і мріє в ній побувати будь-якою ціною? Три ха-ха. Або – страшно подумати – вам не потрібні всі ці іноземці, вас не цікавлять доходи від Євро, вам аби абияк його провести?! Тоді – немає слів. Висновок А поки ви вже отримали всього лише пару десятків тисяч шведів в Києві, всього лише півтора десятка тисяч англійців.
Дуже хочеться вірити, щоб ці цифри були помилкові і насправді в Україну прибуде набагато більше народу. Але поки ідіотизм того, що відбувається зашкалює, ви вже всіх розполохали – або ж, у кращому випадку, не зуміли загітувати, не поворухнули пальцем в ім’я цього! Прийдіть в себе, розкрийте очі і озирніться навколо – яких людей ви хочете бачити у себе і скільки грошей, по-вашому, вони готові у вас залишити?”

(с)
skoda-club.org.ua
Деньги как кислород. Мало - задыхаешься, много - голова кружится.

За это сообщение автора Maybe поблагодарили: 4
dl, kashtan, Pablo, solar
Рейтинг: 25%
Аватара пользователя
Maybe
Шкодавод
Шкодавод
 
Сообщeния: 1899
Зарегистрирован: 14.10.2008 09:31
Откуда: Сумы
Автомобиль: Octavia Black Pearl
Имя: Юрий
Благодарил (а): 412 раз.
Поблагодарили: 624 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение kashtan » 22.03.2012 23:46

ну может хоть Эвропэйці откроют глаза властям полудурошным... :46
Хондоводы настолько суровы, что даже мясорубку раскручивают до отсечки!
Восстание против чужеземных захватчиков — дело законное и есть первый долг каждого народа. Стендаль
Аватара пользователя
kashtan
 
Сообщeния: 3360
Зарегистрирован: 12.02.2011 20:54
Откуда: Сумы
Автомобиль: АН-124 Руслан
Имя: Александр
Благодарил (а): 1313 раз.
Поблагодарили: 631 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение solar » 23.03.2012 00:11

поживем, увидим... но журналюга прав, зажрались.
Недавно с тетей разговаривал из Италии, говорит у них целая компания развернута для дискредитации чемпионата, показывали как сжигают (живьем конечно) бездомных собак, про медведей, пока, репортажа не было но всему свое время.
Жить без новостей очень круто: вместо концентрации на говне ты концентрируешься на жизни.
Аватара пользователя
solar
 
Сообщeния: 1832
Зарегистрирован: 23.10.2009 09:58
Автомобиль: Mitsubishi Colt
Имя: Юра
Благодарил (а): 760 раз.
Поблагодарили: 559 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение solar » 23.03.2012 10:11

Есть в Донецке гостишка с красноречивым названием "Эконом".
Чтоб вы понимали уровень, ее рекламками обклеены все двери купе в поезде Киев-Донецк.
Номер можно снять за 150 грн, что копеечно даже по провинциальным меркам.
Недавно они вывесили цены на момент проведения Евро 2012.

Изображение стороннего сайта - http://v.1ka.ru/mv/33/655/thumb/a4a9cc32b515ee1b204f9c0873e49b03.jpg Изображение стороннего сайта - http://v.1ka.ru/mv/33/832/thumb/d5f9147e93fdd5ca80624806872c125d.jpg

Стырено на одном из русскоязычных сайтов.

Добавлено спустя 48 минут 5 секунд:
вот еще "бюджетный" кемпинг в Киве :D
Жить без новостей очень круто: вместо концентрации на говне ты концентрируешься на жизни.
Аватара пользователя
solar
 
Сообщeния: 1832
Зарегистрирован: 23.10.2009 09:58
Автомобиль: Mitsubishi Colt
Имя: Юра
Благодарил (а): 760 раз.
Поблагодарили: 559 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение Administrator » 23.03.2012 12:16

С нашей украинской "гостеприимностью" (читать жадностью) опозоримся по самое не могу :(
ИМНО выгоднее будет проживать в Польше, а в Украину приезжать исключительно только на матчи.
Сами себе вредим. Столько государственных бюджетных денег вложено в города миллионники, а отдачи не будет.
В итоге сумасшедшие необоснованные затраты + антиреклама Украине.
В общем полная :opa:
С таким успехом (политикой), лучше бы в Украине не было ЕВРО2012, а выброшенные на ветер деньги лучше бы вложили например в сельское хозяйство или добычу газа в чёрном море. Перспективно и больше пользы для страны.
Последний раз редактировалось Administrator 23.03.2012 12:19, всего редактировалось 1 раз.
Правила конференции: п.4.3.д) "Запрещается размещение любой коммерческой рекламы в подписи." (c) Admin
________________________________________________________________________________________________________________________________
Administrator
 
Сообщeния: 3775
Зарегистрирован: 14.07.2009 20:22
Откуда: Sumy
Автомобиль: ЗАЗелло
Имя: PV
Благодарил (а): 686 раз.
Поблагодарили: 769 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение dl » 23.03.2012 12:18

Administrator писал(а):С таким успехом (политикой), лучше бы в Украине не было ЕВРО2012, а выброшенные на ветер деньги лучше бы вложили например в сельское хозяйство или добычу газа в чёрном море. Перспективно и больше пользы для страны.
Я об ентом уже ХЗ скоко говорю...
...сидел, борщ ел. Кастетом-БАМ! Всё, лица нет! ©
-----------
"Будь мужиком, а не би. Жизнь - не гольф, а регби!" ©

За это сообщение автора dl поблагодарил:
ant
Рейтинг: 6.25%
Аватара пользователя
dl
Действительный член клуба
Действительный член клуба
 
Сообщeния: 9835
Зарегистрирован: 23.05.2008 13:56
Откуда: ბათუმი, აჭარა, საქართველო
Имя: Дмитрий
Благодарил (а): 2394 раз.
Поблагодарили: 1890 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение solar » 23.03.2012 12:20

У "дураков" мысли сходятся :35
Жить без новостей очень круто: вместо концентрации на говне ты концентрируешься на жизни.
Аватара пользователя
solar
 
Сообщeния: 1832
Зарегистрирован: 23.10.2009 09:58
Автомобиль: Mitsubishi Colt
Имя: Юра
Благодарил (а): 760 раз.
Поблагодарили: 559 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение sanctum » 23.03.2012 16:00

как по мне, так другого развития событий и не предполагалось. наша жадность нас же и погубит.
«Самая большая трата, какую только можно сделать, - это трата времени»
Теофраст.
Аватара пользователя
sanctum
Действительный член клуба
Действительный член клуба
 
Сообщeния: 669
Зарегистрирован: 18.07.2008 15:24
Автомобиль: charly`K
Имя: sanctum
Благодарил (а): 100 раз.
Поблагодарили: 49 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение kashtan » 23.03.2012 18:46

Сами себе вредим. Столько государственных бюджетных денег вложено в города миллионники, а отдачи не будет.
это нам с вами не будет, а барыгам от власти - самое то :018:

Добавлено спустя 1 минуту 48 секунд:
Стырено на одном из русскоязычных сайтов.
я херею, неужели ТАКИЕ дибилы? :25 позор нам, позор стране, и будем скоро мы в говне... :9 :suicide:
Хондоводы настолько суровы, что даже мясорубку раскручивают до отсечки!
Восстание против чужеземных захватчиков — дело законное и есть первый долг каждого народа. Стендаль
Аватара пользователя
kashtan
 
Сообщeния: 3360
Зарегистрирован: 12.02.2011 20:54
Откуда: Сумы
Автомобиль: АН-124 Руслан
Имя: Александр
Благодарил (а): 1313 раз.
Поблагодарили: 631 раз.

Re: И снова про евро 2012. На этот раз немцы.

Сообщение dl » 27.03.2012 14:46

solar писал(а):Есть в Донецке гостишка с красноречивым названием "Эконом".
Чтоб вы понимали уровень, ее рекламками обклеены все двери купе в поезде Киев-Донецк.
Номер можно снять за 150 грн, что копеечно даже по провинциальным меркам.
Недавно они вывесили цены на момент проведения Евро 2012.


У донецькому готелі до Євро-2012 ціни завищили у 250 разів?
...сидел, борщ ел. Кастетом-БАМ! Всё, лица нет! ©
-----------
"Будь мужиком, а не би. Жизнь - не гольф, а регби!" ©
Аватара пользователя
dl
Действительный член клуба
Действительный член клуба
 
Сообщeния: 9835
Зарегистрирован: 23.05.2008 13:56
Откуда: ბათუმი, აჭარა, საქართველო
Имя: Дмитрий
Благодарил (а): 2394 раз.
Поблагодарили: 1890 раз.

След.

Вернуться в Пивнушка



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15