Освітні курси

Здесь можно размещать объявления рекламного характера. Объявления коммерческих структур ТОЛЬКО ТУТ.
Темы с последним ответом старше 60 дней и последним просмотром старше 30 дней - удаляются автоматически.
Правила форума
Здесь можно размещать объявления рекламного характера. Объявления коммерческих структур ТОЛЬКО ТУТ.
Темы с последним ответом старше 60 дней и последним просмотром старше 30 дней - удаляются автоматически.

Освітні курси

Сообщение GearHead » 03.05.2023 09:53

Підкажіть, будь ласка, де можна пройти якісне навчання по проджект-менеджменту? Хочу покращити свої знання в цій сфері.
GearHead
 
Сообщeния: 1
Зарегистрирован: 03.05.2023 09:48
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Освітні курси

Сообщение Zugux » 11.08.2023 09:56

Я теж хочу розвиватися в IT-сфері як продакт-менеджер. Чи можна навчитися цій професії онлайн? Які є гарні курси та тренінги з продакт-менеджменту в Україні? Скільки часу потрібно для навчання? Чи складно опанувати цю професію онлайн?
"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"
Аватара пользователя
Zugux
 
Сообщeния: 19
Зарегистрирован: 27.07.2021 20:46
Откуда: Сумы
Автомобиль: Land Rover
Имя: Зарик
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Освітні курси

Сообщение evgewya » 11.08.2023 10:27

Я пройшла чудовий онлайн курс з продакт-менеджменту на українській платформі Laba і залишилась дуже задоволеною! Курс тривав 3 місяці, було багато практичних занять. Я навчилася розробляти продуктову стратегію, працювати з користувачами, аналізувати метрики. Онлайн формат дуже зручний і ефективний. Отримала цінний сертифікат. Раджу курси продакт менеджменту на https://laba.ua/lecture/business-and-management/tag=product-management!
"Everybody lies." - Dr. Gregory House
Аватара пользователя
evgewya
 
Сообщeния: 19
Зарегистрирован: 27.07.2021 20:44
Откуда: Сумы
Автомобиль: Tesla Model X
Имя: Евгения
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Освітні курси

Сообщение artur233 » 27.09.2023 21:22

Доброго дня! Так як ви цікавитеся сферою фінансів, то вам не завадить почитати ось цей фінансовий портал https://ufin.com.ua/inf_dov-ffo.htm Тут зібрана вся корисна інформація щодо сучасних тенденцій у фінансовому секторі, шляхи розв'язання важливих питань та перспективи розвитку. Тут висвітлюються новини про основні фінансові події та національні регуляторні акти, аналітичні та оглядові матеріали про новітні методики та нові технології, а також найактуальніші питання професійної діяльності на фінансових ринках. Належна увага приділяється також інформації для інвесторів та споживачів фінансових послуг. Вони можуть дізнатися про основні показники фінансового та фондового ринків, звітність фінансових установ, акціонерних товариств та емітентів облігацій, результати рейтингових оцінок страхових компаній та банків, зарубіжний досвід та секрети професійної діяльності.
artur233
 
Сообщeния: 21
Зарегистрирован: 31.07.2023 22:55
Автомобиль: Reno Duster
Имя: Анна
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Освітні курси

Сообщение Nikityk » 04.11.2023 12:13

хороший варіант
Nikityk
 
Сообщeния: 6
Зарегистрирован: 04.11.2023 12:11
Автомобиль: Мерседес
Имя: Ники
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


Вернуться в Реклама



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 28