виза для украинцев в америку

Здесь можно размещать объявления рекламного характера. Объявления коммерческих структур ТОЛЬКО ТУТ.
Темы с последним ответом старше 60 дней и последним просмотром старше 30 дней - удаляются автоматически.
Правила форума
Здесь можно размещать объявления рекламного характера. Объявления коммерческих структур ТОЛЬКО ТУТ.
Темы с последним ответом старше 60 дней и последним просмотром старше 30 дней - удаляются автоматически.

виза для украинцев в америку

Сообщение Антон Маршук » 13.06.2024 14:35

Доброго дня! Шукаю надійне агентство для оформлення візи в Канаду для українців. Планую поїздку на навчання і хочу отримати професійну допомогу з документами. Куди краще звернутися?
Антон Маршук

Сообщeния: 19
Автомобиль: Шкода
Благодарил (а): 0 раз.

Re: виза для украинцев в америку

Сообщение Олег Самий » 13.06.2024 18:00

Хлопці, якщо шукаєте де отримати візу в Канаду, рекомендую звернутися до VisaProfi. Мене просто вразила їхня професійність і швидкість роботи. Все пояснили на пальцях, допомогли зібрати всі необхідні документи. Подав заявку і вже через кілька тижнів, віза в канаду для українців була у мене. Дуже задоволений їхньою роботою, рекомендую всім, хто хоче без зайвих проблем отримати візу.
Олег Самий

Сообщeния: 19
Автомобиль: Ваз
Благодарил (а): 0 раз.

Вернуться в Реклама